Kurumsal Eğitim ve Projeler

Sağlık alanında akademik gelişimini planlamak isteyenlerin tek adresi Akamedika!

Kurumsal Eğitimlerimiz

EDUMED Medikal Yönetici Eğitim Programı

Farmasötik ve Medikal Cihaz firmalarının Medikal ve Pazarlama departmanlarında çalışan yöneticlere özel hazırladığımız EDUMED programımız, kritik makale okuma ve değerlendirme, literatür takibi ve sistematik tarama, istatistik okur-yazarlığı, medikomarketing gibi geniş bir yelpazede tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

Her takıma özel terzi-işi hazırladığımız EDUMED eğitimlerimizin ilk senesinde her kıdemden 200'den fazla yöneticiye ulaşarak bu alanda kırılması zor bir rekora imza attığımız için gururluyuz.

Kurumsal Projelerimiz

Eğitim İçerik ve Teknoloji Geliştirme Projeleri

Ege Üniversitesi Teknopark bünyesinde yer alan Eğitim Ar-Ge projelerimizde UÇEP uyumlu, modern androgojik yaklaşımlara uygun, modüler eğitim setleri hazırlayarak Tıp eğitiminin dijital dönüşümünde yer alıyoruz.

Avrupa'nın farklı ülkelerinden beraber çalıştığımız ortak ve paydaşlarımızla Avrupa Birliği, Ufuk, Erasmus+ projeleri hazırlıyor, yazılım ve arayüzler üretiyoruz.

Kılavuz ve Sistematik Derleme Projeleri

Dernek ve çalışma gruplarına yönelik panel, konsensus raporu, sistematik derleme, meta-analiz gibi kapsamlı teknik bilgi gerektiren projelerde eğitim ve teknik destek sağlıyor, ilüstrasyon, istatistik analiz, sistematik literatür tarama gibi alanlarda üst düzey işlere imza atılmasına yardımcı oluyoruz.

Gün :
Saat :
Dakika

Sistematik Literatür Tarama Kursu

Bayrama Özel
Bayram Boyunca
%25 İndirimli!

Kupon Kodu: BAYRAM24