Örneklem Boyutu Hesaplama Kursu

1180 TL (KDV Dahildir)
1180 TL (KDV Dahildir)
Mevcut Durum
Kayıtlı Değil
Fiyat
Kapalı
Şimdi Başlayın
Bu modül şu anda kapalı

Yaklaşan Kurslarımız

Eğitmenlerimiz

Prof. Dr.
Haldun AKOĞLU

Acil Tıp Profesörü. İstatistik ve Araştırma Planlama özel ilgi alanları olup bu alanda kitapları, kursları ve danışmanlıkları mevcuttur. Çeşitli uluslararası indekslerde taranan dergilerde 100’den fazla yayını, 4000’e yakın atıfı mevcut olup h-indeksi 18’dir. Stanford Listesi olarak bilinen “Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları Listesinde” ’20 ve ’21 yıllarında yer almaktadır. #FOAMed akımı ile kurulan Türkiye’nin en çok okunan Tıp Eğitimi portalı Acilci.Net sitesinin kurucuları arasındadır.

Doç. Dr.
Gökhan AKSEL

Acil Tıp Doçenti. Acil Tıp uzmanı olduktan sonra araştırma planlama ve istatistik konularına odaklandı. Uzunca bir süredir bu alanlarda kurslar, seminerler düzenlemektedir. Çeşitli uluslararası indekslerde taranan 100’den fazla yayını mevcut olup H-indeksi 14’tür. Bilimsel merakı dışında fotoğrafçılık, grafik & tasarım, resim, motosiklet, dağcılık ve kampçılık tutkuları mevcut olup aynı zamanda iflah olmaz bir hayvan severdir.

Doç. Dr.
Ş. Kerem ÇORBACIOĞLU

Acil Tıp Doçenti. İstatistik ve metodoloji konularında klinisyenlere yönelik 6 yıldır kurslar düzenlemekte ve danışmanlık vermektedir. Aktif klinisyenliğe ve akademik hayata devam etmekte olup Pubmed, WOS, Scopus gibi indekslerde taranan 100’ü aşkın yayını ile 17 H-indeksine sahiptir.

Oturum Aç