Bilimsel Sorumluluk Reddi

Tıp sürekli değişen bir bilimdir. Yeni araştırmalar ve klinik deneyimler bilgimizi genişlettikçe, ilaçlar ve tedavilerde de değişiklikler gerekiyor. Bu sitede yayınlanan yazı ve videoların yazarları ve yayıncısı, yayın tarihinde kabul edilen klinik uygulamalarla uyumlu bilgileri, güvenilir olduğuna inanılan temel kaynaklardan kontrol ederek hazırlamıştır. Bununla birlikte, insan hatası veya tıp bilimlerinde değişiklik olasılığı göz önüne alındığında, ne yazarlar ne yayıncı ne de bu çalışmanın hazırlanmasında veya yayınlanmasında yer alan diğer herhangi bir taraf, burada yer alan bilgilerin her bakımdan doğru veya eksiksiz olduğu iddiasında değildir.

Biz sadece gözden geçirdiğimiz ve atıfta bulunduğumuz kanıtlara ve kendi deneyimlerimize ilişkin görüşlerimizi sunuyoruz. Yorumları, önerileri ve düzeltmeleri memnuniyetle karşılıyoruz ve bunlara hızlı ve kapsamlı bir şekilde yanıt vermeyi amaçlıyoruz. Nadiren bir hata bulunduğunda veya içeriğimizin iyileştirilebileceği durumlarda onu güncelliyoruz. Ancak burada belirtilen tüm bilgilerin yeni yayın, kılavuz ve kitaplarla değişebileceğini, her hastanın farklı olduğunu, her hasta için tedavinin özelleştirilmesi gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Okuyucuların burada yer alan bilgileri, dozları, tedavi protokollerini diğer kaynaklardan doğrulamaları ve güncelliklerini teyid etmeleri gerekir.

Buna rağmen herhangi bir hata, eksiklik veya burada yer alan yazı ve videolardaki bilgilerin kullanımından elde edilen sonuçlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Tıbbi Sorumluluk Reddi

Akamedika.com’da bulunan bilgiler, tedavi etmekte olduğunuz hastalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, kendinizde veya başkalarında herhangi bir tıbbi durumu tedavi etmek için tıbbi tavsiye olarak kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. Sahip olabileceğiniz herhangi bir tıbbi sorun için doktorunuza danışınız.

Akamedika.com, yasal anlamda “bakım standardı” oluşturmak, uzman tanık ifadesine temel olarak kullanmak, ya da legal bir davada tıbbi kanıt olarak sunulmak da dahil olmak üzere hiçbir yasal kapasitede kullanılmamalıdır. Bu web sitesinde veya ilgili görsel-işitsel bileşenlerinde yapılan herhangi bir ifadenin veya görüşün doğruluğu konusunda hiçbir garanti verilmemektedir.

Temsili Sorumluluk Reddi

Akamedika.com’da yayınlanan içerikleri yazar ve editörlerinin görüşleridir. Adı geçse ya da kaynaklarda gösterilse dahi ilgili kurum ve kuruluşların görüşlerini yansıtmaz, resmi görüşleri olarak kabul edilemez.

Kişiler Veriler

Akamedika.com hastaların tıbbi bilgilerini asla ifşa etmez.

Akamedika Medikal Gelişim Akademisi A.Ş. altında Akamedika.com, Acilci.Net, İkinciBasamak, GeçenBiHastaGeldi, 3’ü 1 Yerde, 5’i 1 Yerde markaları bulunmaktadır. Akamedika Medikal Gelişim Akademisi A.Ş. markalarından herhangi birinin e-posta listesine abone olarak ya da akamedika.com adresindeki modülleri satın almak için e-posta adresiniz ile kayıt yapmanız durumunda bu adresinize markalarımız ile ilgili bilgilendirme ve tanıtım içeren e-postalar göndermemizi kabul etmiş sayılırsınız. Bu tercihinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. E-posta adresinizi veya iletişim bilgilerinizi kendi markalarımıza dair iletişimler dışında asla üçüncü şahıslarla paylaşmayacağımızı garanti ederiz.

Finansal Sorumluluk Reddi

Akamedika.com, kar amacı güden Akamedika Medikal Gelişim Akademisi A.Ş.’nin tescilli markasıdır. İlaç veya cihaz şirketleri ile modüllerin satılması ve dağıtılmasına yönelik işbirlikleri yapmakta, firmaların iç eğitimlerine yönelik kaynaklar hazırlamakta ve sunmaktadır. Burada satışa sunulan modüller aksi belirtilmedikçe herhangi bir ilaç ya da cihaz şirketi tarafından sponsorlu ya da destekli şekilde hazırlanmaz, içerikler bağımsız bilimsel gerçekler ve kaynaklara dayandırılarak tarafsız şekilde hazırlanır.

Gün :
Saat :
Dakika

Sistematik Literatür Tarama Kursu

Bayrama Özel
Bayram Boyunca
%25 İndirimli!

Kupon Kodu: BAYRAM24