Online Dökümanlara Erişim ve Katılım Belgesini İndirme

Menüdeki Giriş-Kayıt tuşundan siteye giriş yapın.

Şifrenizi unuttuysanız giriş sayfasındaki linkten sıfırlama işlemini başlatabilirsiniz. Daha önce kayıt olmadıysanız sayfanın altındaki kayıt formu ile kayıt olabilirsiniz


Menüden katıldığınız kursu seçiniz.

Kurs sayfasında ilerleme çizgisi varsa kursa kaydınız yapılmış ve özel içerikleri kullanmaya hazırsınız demektir.

Sayfanın altında yer alan “Modül İçeriği” kısmındaki bölümlere tıklayarak modüle geçiş yapınız.


Modül ekranında solda yer alan menüdeki tüm bölümlerdeki içerikleri indirebilir ve izleyebilirsiniz.

Soldaki menüden ya da “Sonraki Bölüm” tuşuyla bir sonraki bölüme geçtiğinizde önceki dersin üstünün çizildiğini göreceksiniz.

Geri Bildirim sayfasındaki anketimizi doldurup geri bildirinizi gönderin.

 

Modülün ismine tıklayarak modül tanıtım sayfasına geri dönün.

Yeni açılan Belge indirme menüsünden modül katılım belgenizi indirebilir, sosyal medya hesaplarından paylaşabilir, linkedin profilinize ekleyebilirsiniz.

Belgeniz ve doğrulama bağlantılarının olduğu sayfaya erişerek buradan da belgelerinizi sağlayabilirsiniz.

Haldun Akoğlu

Prof. Dr.

İstatistik ve Araştırma Danışmanı

Eğitmen

Kurucu

Acil Tıp Profesörüdür. 20 yılı aşan meslek hayatı boyunca sağlık ocağı, 2. ve 3. basamak hastaneler, Üniversite hastanesi, Afiliye Hastane, Uluslararası Farmasötik şirketleri gibi çok farklı kurumlarda akademik, eğitici ve idari görevlerde bulunmuştur. Son 10 yıl içinde eğitim ve araştırmaya odaklanarak bu alanlarda çalışmalarını arttırmıştır. Türkiye’nin en çok okunan Tıp Eğitimi portalı Acilci.Net sitesi bu alandaki ürünlerinin en büyüğüdür. Pubmed kapsamında indekslenen dergilerde 100’den fazla yayını, 3000’den fazla atıfı mevcuttur. H-indeksi 18 olup 2021 yılında Stanford En Etkili Bilim İnsanları Listesinde yer almıştır. İstatistik ve Araştırma Planlama özel ilgi alanları olup bu alanda kitapları, kursları ve danışmanlıkları mevcuttur.

Türkiye Acil Tıp Derneği’nde (TATD) 2 dönem Yönetim Kurulu üyeliği, 2 ulusal 2 uluslararası kongre genel sekreterliği, Eğitim komisyonu başkanlığı, Acil Tıp Akademisi Başkanlığı, Ulusal Yeterlik Kurulu Akreditasyon Komisyonu üyeliği, Türkiye Acil Tıp Dergisi baş editörlüğü, Dünya Acil Tıp Federasyonu (IFEM) Eğitim ve Müfredat Komisyonu ile Araştırma Komisyonu üyeliği gibi görevleri yürütmüş ve halen de yürütmektedir.

Oturum Aç