Profesyonellerden...

Profesyonellere...

Akamedika.pro Nedir?

Farmasötik sektörüne özel eğitimler, projeler, hizmetler ve danışmanlıklar sunan sektörel medikal danışmanlık şirketidir.

Medikal Yöneticilere Yönelik Akademik Eğitimler: EDUMED

Farmasötik sektöründe çalışan başta doktor olmak üzere yöneticilere özel araştırma bilimi, planlama, sinopsis yazımı, istatistik analiz, makale okuma, yazma ve değerlendirme, literatür tarama, web access, database ve registry kullanımları, medical claim building gibi alanları içeren özel eğitim programımızın adı EDUMED.

Farmasötik Sektörü Medikal Danışmanlık Hizmetleri

Klinik politika rehberleri, kılavuzlar, consensus raporları, sistematik ye da narrative derlemeler, meta-analizler gibi kapsamlı projelerin planlanması, yürütülmesi, eğitimleri, moderasyonu ve raporlaması başta olmak üzere ihtiyaç duyulan medikal konularda danışmanlık ve interim destek hizmetleri sağlıyoruz.

Uzaktan Eğitim Modülü Hazırlama ve Dijital Dönüşüm

Varolan eğitim setlerinin dijital uzaktan eğitim modüllerine dönüştürülmesi ya da baştan hazırlanması. Zengin multimedya içerikleri ve interaktif sorular ile yapılandırılmış, SCORM, SCORM1.2, AICC, cmi-5, xAPI formatında, 100'den fazla eğitim yönetim sistemi (LMS) ile uyumlu paket prodüksiyonlarımızda siz de eğitimde dönüşüme hazırsınız.

Medikal İçerik Geliştirme

İhtiyacınız olan tüm tıbbi konularda, basılı ve dijital alanlara yönelik metin ya da sesli medikal içerikler hazırlıyoruz. On yıldır Türkiye'nin en çok okunan tıp sitesinin yazarlarından oluşan kurucularımız, yazarlarımız, seslendirme ekibimizle ihtiyacınız olan tıbbi içerikleri, en doğru şekilde referanslandırılmış olarak sizlere sunuyoruz.

Referanslarımız

Oturum Aç