Profesyonellerden...

Profesyonellere...

Akamedika.pro Nedir?

Farmasötik sektörüne özel eğitimler, projeler, hizmetler ve danışmanlıklar sunan sektörel medikal danışmanlık şirketidir.

Medikal Yöneticilere Yönelik Akademik Eğitimler: EDUMED

Farmasötik sektöründe çalışan başta doktor olmak üzere yöneticilere özel araştırma bilimi, planlama, sinopsis yazımı, istatistik analiz, makale okuma, yazma ve değerlendirme, literatür tarama, web access, database ve registry kullanımları, medical claim building gibi alanları içeren özel eğitim programımızın adı EDUMED.

Farmasötik Sektörü Medikal Danışmanlık Hizmetleri

Klinik politika rehberleri, kılavuzlar, consensus raporları, sistematik ye da narrative derlemeler, meta-analizler gibi kapsamlı projelerin planlanması, yürütülmesi, eğitimleri, moderasyonu ve raporlaması başta olmak üzere ihtiyaç duyulan medikal konularda danışmanlık ve interim destek hizmetleri sağlıyoruz.

Uzaktan Eğitim Modülü Hazırlama ve Dijital Dönüşüm

Varolan eğitim setlerinin dijital uzaktan eğitim modüllerine dönüştürülmesi ya da baştan hazırlanması. Zengin multimedya içerikleri ve interaktif sorular ile yapılandırılmış, SCORM, SCORM1.2, AICC, cmi-5, xAPI formatında, 100'den fazla eğitim yönetim sistemi (LMS) ile uyumlu paket prodüksiyonlarımızda siz de eğitimde dönüşüme hazırsınız.

Medikal İçerik Geliştirme

İhtiyacınız olan tüm tıbbi konularda, basılı ve dijital alanlara yönelik metin ya da sesli medikal içerikler hazırlıyoruz. On yıldır Türkiye'nin en çok okunan tıp sitesinin yazarlarından oluşan kurucularımız, yazarlarımız, seslendirme ekibimizle ihtiyacınız olan tıbbi içerikleri, en doğru şekilde referanslandırılmış olarak sizlere sunuyoruz.

Referanslarımız

Haldun Akoğlu

Prof. Dr.

İstatistik ve Araştırma Danışmanı

Eğitmen

Kurucu

Acil Tıp Profesörüdür. 20 yılı aşan meslek hayatı boyunca sağlık ocağı, 2. ve 3. basamak hastaneler, Üniversite hastanesi, Afiliye Hastane, Uluslararası Farmasötik şirketleri gibi çok farklı kurumlarda akademik, eğitici ve idari görevlerde bulunmuştur. Son 10 yıl içinde eğitim ve araştırmaya odaklanarak bu alanlarda çalışmalarını arttırmıştır. Türkiye’nin en çok okunan Tıp Eğitimi portalı Acilci.Net sitesi bu alandaki ürünlerinin en büyüğüdür. Pubmed kapsamında indekslenen dergilerde 100’den fazla yayını, 3000’den fazla atıfı mevcuttur. H-indeksi 18 olup 2021 yılında Stanford En Etkili Bilim İnsanları Listesinde yer almıştır. İstatistik ve Araştırma Planlama özel ilgi alanları olup bu alanda kitapları, kursları ve danışmanlıkları mevcuttur.

Türkiye Acil Tıp Derneği’nde (TATD) 2 dönem Yönetim Kurulu üyeliği, 2 ulusal 2 uluslararası kongre genel sekreterliği, Eğitim komisyonu başkanlığı, Acil Tıp Akademisi Başkanlığı, Ulusal Yeterlik Kurulu Akreditasyon Komisyonu üyeliği, Türkiye Acil Tıp Dergisi baş editörlüğü, Dünya Acil Tıp Federasyonu (IFEM) Eğitim ve Müfredat Komisyonu ile Araştırma Komisyonu üyeliği gibi görevleri yürütmüş ve halen de yürütmektedir.

Oturum Aç